Hakkımızda

Hayatımızda birden çok ikilimde kalıyoruz. Tanıdıklarımızdan yardım istiyor, fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. Ancak her zaman verdikleri cevaplar bize uygun olmuyor. Ya da daha doğru ifade etmek gerekirse istediğimiz cevapları alamıyoruz. Bu da gelişimimizde oldukça sorunlar yaşatıyor. Kişiler bu konuda sorun çekiyor ve tavsiye alabilecek yerleri araştırıyorlar. Bu konuda sizlere bir haberimiz var. Gelisimfikirleri.com sizler için tasarlanmış, özel bir blog sitesidir. Hayata dair her türden fikre ihtiyacınız var ise tam da size göre. Kişisel gelişim, finansal gelişim ve ek gelir gibi birden çok kategoride sizlere fikir veren bir site olmasının dışında ücretsiz Udemy kursları da sağlamaktadır.

Paylaşılan Udemy kursları sayesinde hem ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz hem de herhangi bir kursa gitmeden kişisel beceri kazanabileceksiniz. Tamamen kişisel gelişim odaklı kurslar sizler için özenle incelenip paylaşıldığı içim güven rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayriyeten sitemizde paylaşılan gelişim fikirleri yazılarımız ile de hayatınızdaki karşılaştığınız sorulara karşı cevaplar alabileceksiniz.

Kaliteli yazar ve yönetim ekibi ile tamamen sizlere faydalı bilgiler ve konular seçilmekte, seçilen bu bilgi ve kaynaklara göre özgün yazılar hazırlanmaktadır. Klasik blog anlayışını yıkıp sosyal bir ortam oluşturan Gelisimfikirleri.com, modern ve kullanıcı dostu teması ile ziyaretçilerini beklemektedir.

Büyük sosyal medya mecralarından olan Twitter ve Instagram’da da paylaşımları ile ziyaretçilerini sosyal medyada da yanında olan sitemiz sayesinde hem sosyalleşebileceksiniz hem de sorularınıza kolaylıkla cevap bulabileceksiniz.

Kategorilerimizden olan kişisel gelişim fikirleri ile şahsi gelişimini sağlayabilecek, finansal gelişim fikirleri ve ek gelir fikirleri ile de kazanç-bütçe gelişimi hakkında bilgilere sahip olabileceksiniz. Haydi siz de durmayın ve Gelisimfikirleri.com sayesinde kaliteli ve özgün içerikleri yerinde ziyaret edin. İyi günler dileriz..