Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları İndir

Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları

Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları. Merhaba arkadaşlar ücretsiz udemy kursları paylaşmaya devam ediyoruz Artık hayatımızın bir çok noktasın’da gördüğümüz konu tasarım tasarım firmaları,şirketleri,sosyal medya hesaplarını önce çıkarmak gibi bir çok konuda kullanılır. Bu sebeple bizde tasarım ihtiyacı duyarız ama çoğu zaman kendimiz yaptığımızda profesyenel tasarımlar çıkmayabilir. O yüzden ücret verip yaptırıyoruz aşağıdaki udemy kursları sayesinde kendi profesyenel tasarımınızı yapabileceksiniz böylelikle para harcamaktan kurtulacaksınız.


1.Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi
Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi kursundaki videoları izleyerek sıfırdan Photoshop kullanımı öğrenerek grafik çizimleri,  fotoğraf düzenlemeleri ve yazı yazı yazma işlemleri ile  fotoğrafçılık, web ve grafik tasarım için yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Kurs içeriğindeki diğer eğitim setlerini olan ; Adobe Dreamweaver,  Adobe Fireworks, Adobe Flash progamları üzerinden video eğitimler ile kendi başınıza uygulamalar yapma yeteneği kazanabilirsiniz.


Kurs Linki

2.Temel Tasarım Kuralları
İyi bir tasarım yapmak için bilmeniz gereken 4 temel prensip bu eğitim setinde anlatılmıştır. 4 temel tasarım prensibi olan; gruplama, hizalama, yineleme ve zıtlık ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz.
Prensiplerin temellerini, nerelerde kullanılacağını, nelere dikkat edileceğini ve yapılan örnekleri inceledikten sonra, sizlerde tasarımları farklı bir gözle yorumlayabilir ve iyi tasarımlar yapabilirsiniz.


Kurs Linki

3.Sıfırdan Profesyonelliğe Örneklerle Adobe XD Tasarım Eğitimi
Bu kursa katılan herkes, kurs sonunda profesyonel tasarım yapabilecekler. Aklınıza gelebilecek bütün tasarımları yapabilecek ve vektörel yapısı ile pixelleşme olmadan çıktılar alabileceksiniz. Adobe XD Prototip özelliği ile iş yerinde veya herhangi bir sunumda, arayüz tasarımınızın işlevselliğini göstererek muhteşem sunumlar yapabileceksiniz. Bütün bunları uygulamlalı olarak hızlı ve tek ders şekilde hazırladım.


Kurs Linki

Ücretsiz Udemy Kursları

Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları


4.Adobe Photoshop CS6 Öğreniyorum
Adobe Photoshop CS6 Programı bir Fotoğraf Düzenleme Yazılımı’dır. Günümüze kadar programın birçok versiyonu hizmete sunularak yenilikler eklenmeye ve geliştirilmeye devam edilmiştir. Sizler için oluşturulan bu ders videoları sayesinde artık Adobe Photoshop öğrenmek  daha kolay. Bu şekilde rahatlıkla animasyonlar oluşturabilir ve resimlerinize daha da çekicilik katabilirsiniz. Kursumuzda yer alan videolar sizlerin rahatlıkla anlayabileceği düzeyde hazırlamıştır. Bizi  tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Aramıza hoşgeldiniz…


Kurs Linki


5.Adobe Photoshop Temel Eğitim Seti
Bu sette yer alan videolar sayesinde temel düzeyde Adobe Photoshop kullanımını öğreneceksiniz. Araçların kullanımı, katmanlar paneli gibi bölümler hakkında ön bilgi sahibi olacaksınız. Bu araçlar Adobe Photoshop programının temel işlevlerini yerine getiren bölümlerdir. Adobe Photoshop programını öğrenmeye yeni başlayanlar için öncelikli olarak öğrenilmesi gerekir.


Kurs Linki


Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları. Evet arkadaşlar artık sizde önce öğrenip sonra profesyenel tasarımlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Tasarım Yaparken Renk Uyumuna dikkat edin derim ama.

One thought on “Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir