Evde Dekoratif Vazo İşi Yaparak Para Kazanma

Evde oturarak para kazanmak hemen herkesin sevdiği ve istediği seçeneklerden olmaktadır. Evinizden başlayarak para kazanacağınız hem de çok beceri istemeyen bir iş arıyorsanız eğer bu yazımız tam size göredir. Düşük maliyetlerle yüksek gelir elde etmek için siz de yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Evde Dekoratif Vazo İşi Yaparak Para Kazanma yöntemlerinden siz değerli okurlarımıza bahsetmek istiyoruz.

Salatalıktan tutun da lahanaya kadar pek çok deseni üzerinde bulunduran vazolar yaparak siz de gelir elde edebilirsiniz. Özellikle el işi kağıtlarını kullanarak pahalı olmayan bardakları da alıp vazolar yapabilir ve o vazoları satabilirsiniz. Bu zarif vazoları yapmak yaklaşık olarak 60 saniye sürecektir. Kağıdı kesmek 20 saniye sürecek ve kağıda yapıştırıcı sürmekte 20 saniyedir. Hazırladığınız vazolara çiçekler, kurutulmuş aranjmanlar ve limon otu bile koyarak siz de hem para kazanabilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dekoratif Vazo Nasıl Yapılır?

Dekoratif Vazo Nasıl Yapılır? sorusu evde ek iş yapmayı düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Dekoratif vazo yaparak siz de hem gelir elde edebilecek hem de keyifli vakit geçirebileceksiniz. Dekoratif vazo yapımı için:

Öncelikle el işi kağıdını ölçerek bir makas ya da maket bıçağı kullanarak kesin. Kullanacağınız el işi kağıdını kırtasiyeden alabilirsiniz. Kağıdın üst kenarını eğri bırakıp veya düz kesebilirsiniz. Daha sonra kağıdın arka kısmına beyaz tutkal veya el işi dükkanlarında satılan yapıştırıcılardan sürün. Sürdüğünüz yapıştırıcının kağıdın her tarafına sürüldüğünden emin olun. Cam vazonun etrafını kağıtla kaplayın. Kullanmadan önce de yapışkanın kurumasını bekleyin.

Evde Dekoratif Vazo Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Rengarenk çeşit çeşit yaptığınız vazoları ortalama 7 TL ile 10 TL arasında bir meblağda pazarlayabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımlarımızı kataloglayarak çevrenizdeki hediye dükkanlarından toptan fiyata pazarlık yaparak aylık 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda hazırladığınız vazolarınızı internetten de pazarlayabileceğiniz farklı e-ticaret siteleri bulunmaktadır. Evde ek iş fırsatları hemen herkes tarafından merak edilmekle beraber son zamanların en sık tercih edilen mesleklerinden olmayı başarmıştır. Tek eksisi banka kredisi alırken maaş bordrosu gösteremediğiniz için kredi almanız biraz zor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir